סיפורי הצלחה

המלצות מהרשת על משרד התיווך נדל"ן השומרון
משרד הנדל"ן המוביל באריאל והסביבה

Adi Geller
Adi Geller
מוכר דירה
קרא עוד
פניתי לקובי ולדמן מנדל"ן השומרון לגבי מכירה של בית. קיבלתי שרות מאד מקצועי ומהיר וייחס חם. תוך שבועיים מצאו עבורנו לקוח טוב במחיר מצוין. ממליץ מאד לכולם. תודה מיוחד לקובי ולדמן ונדל"ן השומרון.
David Ortiz
David Ortiz
רוכש דירה
קרא עוד
זה דבר קשה מאוד ומלחיץ לחפש דירה או בית, במיוחד כשיש לך דברים ספציפיים שאתה מחפש. זו לא הפעם הראשונה שקנינו נכס ועבדנו עם סוכני נדל"ן. בחיפוש אחר מה שרצינו היינו זקוקים לאדם סבלני, מנוסה ובעל ידע ואורי עשה עבודה נהדרת עבורנו. היה לו גישה נהדרת ובאמת התאמץ בשבילנו. אנו מודים לאלוהים עליו, הוא באמת עזר לנו ואנחנו שמחים ומרוצים ממה שקנינו, אשר ענה בדיוק על צרכינו.
Ami Ganot
Ami Ganot
מוכר דירה
קרא עוד
אני ממליץ על אריק שליווה אותנו בתהליך מכירת הנכס. אריק עבד איתנו ברגישות, בתמיכה ולאורך כל הדרך. מכירת הדירה אצלנו הייתה מאוד מורכבת ואריק גילה רגישות, מהימנות, תמך בכל שלב ועזר בכל דרך שיכל. זה לא מובן מאליו בכלל הליווי של אריק והייתה לי הזכות לעבוד עם אריק צמוד לאורך כל הדרך. ממליץ בחום ותודה רבה!!!! עמי גנות.
Yair Shlomi
רוכש דירה
קרא עוד
שלום ברצוני לציין לשבח את הטיפול המסור של אורי אריה שהיה איתי בקשר יותר משנה ועזר לי למצוא נכס נדל"ן בעסקה הטובה ביותר עבורי יש לציין את המקצועיות שלו וההבנה היסודית בכל הקשור בהצגת הנכס והיתרונות שניתן לקבל בתמורה לכסף אשמח להיות בקשר בעתיד בטיפול בנכסים שברשותי בברכה שלומי יאיר
Dafna Wolicki
Dafna Wolicki
מוכרת דירה
קרא עוד
נדלן השומרון בא כצוות מקצועי ומגובש. לפני כשלוש שנים קניתי איתם דירה תוך זמן קצר מאוד וגם עכשיו בעזרת קובי ולדמן מכרנו את הדירה. מאז שקובי התחיל לשווק את הבית שלנו, תוך שבועיים הוא מצא לי לקוח עם תנאים מעולים וחתמתי על ההסכם. קובי גם עזר ונתן עצות בקניית הבית החדש במקום אחר בכלל. תודה רבה קובי. כל מי שמתכנן למכור את הבית באריאל, ממליצה בחום לב לפנות לקובי ולדמן מנדלן השומרון, נעים, מחייך ותמיד פנוי לענות על כך השאלות.
ליה שאול
רוכש דירה
קרא עוד
Awesome service. Very quick, but without pressure. Professional and very helpful, especially agent Ori! Thank you guys!
Elinor Ramrazker
Elinor Ramrazker
מוכרת דירה
קרא עוד
תודה לקובי ולדמן שבזכותו יצאנו מרוצים במכירת הבית! תודה על הסבלנות, ההבנה והרצון לעזור. מרוצים מאד מהעבודה שלך והיחס המכבד. מאחלים לך הצלחה בהמשך הדרך ! תודה רבה על הכל ❤ מומלץ בחום !
מיכאל מן
מיכאל מן
מוכר דירה
קרא עוד
קובי ולדמן היקר, תודה לשירות מקצועי שקיבלתי!!! מרגע מפגש ראשון ועד חתימת הסכם על דירה ולאורך כל הדרך הרגשתי שיש על מי לסמוך וששכרתי בעל מקצוע אמין, שמגן על אינטרסים שלי, מקדם ומכוון אותי למטרה שהצבתי לעצמי. פשוט אין עליך! ממליץ לכולם מכל הלב!!!
דניאל צנעני
רוכש דירה
קרא עוד
חיפשנו דירת גן באריאל במחיר הגון. מצאנו דירה בתיווך דרך נדל״ן השומרון. מתווך שלייוה אותנו הוא בחור נחמד מאוד בשם אורי אריה, שליווה אותנו לאורך הליך השכירות, עד החתימה על החוזה. אורי היה שקוף מאוד, תגובתי מאוד לפניות שלנו, וקיבלנו ממנו יחס חם ואדיב. מומלץ בחום!
שושנה קליימן
שושנה קליימן
מוכרת דירה
קרא עוד
שלום קובי. לא בגלל שזו חובה או כי צריך לפרגן לומר תודה אלא פשוט בגלל תחושה בנשמה שמגיע לך, קובי ולדמן מנדלן השומרון, תודה כנה וחמה על מקצועיות, נעימות וסבלנות אין קץ בנדל"ן בעיר אריאל. מאחלת לך שגשוג והצלחה. שושנה...
הקודם
הבא