איך להפוך סיוט למתנה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

בס”ד

איך להפוך סיוט למתנה? אין אחד מאיתנו שלא עבר את ה______ (השלימו את החסר). החיפוש אחרי רכב, החיפוש אחרי בית, החיפוש אחרי עבודה או החיפוש אחרי האישה של חיינו.

אני פוגש כל כך הרבה אנשים ונשים שנשארים באזור הנוחות שלהם גם אם הוא מאוד לא נוח, העיקר לא להתחיל את החיפוש הזה. זה יכול להיות רכב שהפכנו לשרת אותו, זה יכול להיות מערכת יחסים שאנחנו סובלים בה לאורך זמן וזה יכול להיות בית שכבר ממזמן לא מתאים לנו. המשותף לכולם זה הפחד ממה שנמצא בסוף וזה התהליך הטכני שיכול להיות מאוד מתיש ומייגע.

מה שלמדתי וגיליתי בעצמי שאם משנים את הגישה אפשר ללמוד על עצמנו ועל מה שחשוב לנו דרך החיפושים ולמנף את זה לעשיית סדר בחיינו.

במרוצת השנים אנחנו כל כך עסוקים ורצים מעיסוק לעיסוק וממשימה למשימה וברוב המקרים אין לנו זמן לעצור ולהצפין את חיינו, לכוון את המצפן מחדש ולבדוק מה באמת חשוב לנו ולאן אנו רצים לעזאזל.

דרך אגב זו המהות של השבתות ושל חגי ישראל, לעצור את המרוץ ולחשוב או להיות במציאות אחרת מהיום יום.

ונחזור רגע לחיפוש בית, זה יכול להיות תהליך מקרב זוגית אם מתכננים אותו נכון, זה יכול להיות רגע של עצירה לחשוב על הבית שלכם ולנהל שיחה על איך אתם רוצים שייראה, לקבוע מה הכי חשוב לכם ועל מה לא תוותרו.

זה הזמן גם לדבר על חינוך הילדים ומה המסר שאתם רוצים להעביר להם האם חשוב לכם כהורים שילדכם ילמדו להסתדר זה עם זו בחדר אחד או דווקא עצמאות ופרטיות חשובה לכם, האם תהיה טלוויזיה בבית ,האם בכל חדר ועוד ועוד ועוד.

מתי יש לנו זמן לעצור ולשאול את השאלות האלה ובאמת להיות האדריכלים של חיינו, במקום לכבות שריפות כל הזמן ולצערנו, ברוב המקרים, שריפות שאחרים הציתו.

אז איך להפוך סיוט למתנה?

אני מזמין אתכם לקחת את הברקסים האלה של תקופות החיפוש ולהפוך אותם לזמן לימוד מיוחד עבורכם.

הרבה פעמים החיפוש הופך להיות מתיש כי אנחנו מכניסים הרבה “רעש” לחיפוש כגון: אולי נראה דירות שלא מתאימות לנו כדי לדעת מה יש בשוק, אולי נלך לראיונות עבודה למרות שאנחנו יודעים מראש ש”חבל לנו על הזמן”. כל סטייה כזאת גונבת מאיתנו אנרגיה כל כך חשובה שאנו זקוקים לה בשביל החיפוש האמיתי.

בהקשר של חיפוש דירה, אנחנו בנדל”ן השומרון עושים הכול בשביל להפוך לכם את התהליך לחוויה. גם במפגש הראשוני, שבו אנחנו מכירים ולומדים מה חשוב לכם, גם בתהליך החיפוש עצמו של סינון הרבה “רעש” ושל התמקדות בלהראות לכם רק את מה שמתאים בעבורכם, וגם בכל הספקות והפחדים הכל כך טבעיים שעולים תוך כדי התהליך.

אז קדימה שנתחיל?

תחליפו את הלחץ בהתרגשות ויאללה אתם מוזמנים לפנות אלינו.

מוכרים או קונים דירה באריאל?

רוצים לדעת כמה הדירה שלך שווה?

הערכת שווי נכס, ללא התחייבות וללא עלות עם הצוות המוביל בתחום הנדל"ן באריאל והסביבה
בלחיצה על "שליחה" אני מאשר קבלת דיוורים ופרסומות ואני מסכים

מאמרים נוספים

איך לא להיכנס לתסבוכות

איך לא להיכנס לתסבוכות בתהליך המכירה של הנכס?

כדאי לפני מכירת נכס לעשות את הבדיקות מול העירייה על ההרחבות השונות, כגון: פרגולה, מחסן וכדומה ולאשר אותן. במקביל לבדוק לגבי הנכס המיועד למכירה את אפשרויות הבנייה העתידיות ולא על סמך מידע משכנים, אלא רק על סמך מידע מוצק מועדת תכנון ובנייה.

לכתבה המלאה »
בית חדש מול בית יד שנייה – מה עדיף?..

בית חדש מול בית יד שנייה – מה עדיף?

בית חדש מול בית יד שנייה – מה עדיף?
אם אתם חושבים על רכישה של בית, אחת ההתלבטויות הראשונות היא האם לרכוש דירה חדשה או דירה יד שנייה. מתווך מהימן והגון יעזור לך להעריך את היתרונות והחסרונות בכל סוג של נכס ויסייע לך לאתר דירה או בית אשר יתאימו לציפיותיך ולצרכיך.

לכתבה המלאה »

מוכרים או קונים דירה באריאל?

רוצים לדעת כמה הדירה שלך שווה?

הערכת שווי נכס, ללא התחייבות וללא עלות עם הצוות המוביל בתחום הנדל"ן באריאל והסביבה
בלחיצה על "שליחה" אני מאשר קבלת דיוורים ופרסומות ואני מסכים

נכסים מועדפים

      אין נכסים מועדפים