למכור או לא למכור? זאת השאלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

למכור או לא למכור? זאת השאלה. התלבטויות הם חלק חשוב מחיינו. כולנו מתלבטים רוב הזמן בין הרבה אפשרויות. חלקינו מקבלים החלטות וחלקנו לא. אבל ככל שנושא ההתלבטות יותר חשוב, אנחנו נוטים לעשות הרבה שגיאות מחוסר הבנה.

בחודשים האחרונים אני שומע מלקוחות קונים על עסקאות שהתפוצצו להם מכיוון שהמוכרים החליטו לבטל את העסקה רגע לפני החתימה. הסיבות חוזרות על עצמם: אי מציאת נכס למעבר, חוסר יכולת לממן את המעבר לדירה יקרה יותר או סתם רגליים קרות.

כפי שאתם רואים, את רוב הספקות אפשר לפתור בחשיבה ראשונית עם איש מקצוע. לא צריך להגיע למצב שבו אתם מעמידים את הבית למכירה, מתחילים תהליך לא פשוט של קבלת לקוחות ותאום גם בשעות שלא נוחות, פגישות עם מתווכים, חיפוש דירה במקביל, בדיקות כספיות ועוד ועוד ועוד.

השבוע הייתי בפגישה אצל מוכרים שמנסים למכור את ביתם כבר 4 שנים. הגיע אליהם קונה שרוצה לקנות והם מתלבטים האם כדאי למכור. 4 שנים אתם משקיעים בתהליך כל כך הרבה אנרגיות וכשמגיע קונה אתם לא בטוחים???

למכור או לא למכור? זאת השאלה.

ברוב המקרים בפגישה מקדימה אפשר לפתור את רוב הדילמות, ולהגיע להחלטה האם כדאי למכור את הנכס ולקנות אחר או שזה לא הזמן. לקבל החלטה מושכלת לכתחילה ולא לאחר אין סוף השקעה.

אנחנו מכירים את הספקות וההתלבטויות ויודעים לתת מענה אישי ולתפור חליפה מותאמת בשבילכם.

אל תהססו לרגע לשלב אותנו כבר בשלב ההתלבטויות הראשוניות. מפגש כזה הוא ללא עלות

מצידכם ויכול לחסוך לכם המון זמן, כסף ואנרגיה.

מוכרים או קונים דירה באריאל?

רוצים לדעת כמה הדירה שלך שווה?

הערכת שווי נכס, ללא התחייבות וללא עלות עם הצוות המוביל בתחום הנדל"ן באריאל והסביבה
בלחיצה על "שליחה" אני מאשר קבלת דיוורים ופרסומות ואני מסכים

מאמרים נוספים

קובעים מחיר נכון לבית

איך אנשים מחליטים על מחיר הדירה?

איך אנשים מחליטים על מחיר הדירה? לאחר שנים רבות שאני נמצא בפגישות עם מוכרים אני כל פעם נדהם מהדרך שבה נקבעים המחירים על ידי המוכרים. לפני עידן האינטרנט היו צריכים המוכרים לשים שלט על הדירה, לפרסם בעיתון מקומי (בתשלום), לעדכן את החברים והשכנים שהם רוצים למכור ו…..לחכות שיגיעו לקוחות.95% מהמוכרים המפרסמים באמת רצו למכור, מה שנשמע ברור אבל חכו להמשך…

לכתבה המלאה »
הטעות הגדולה ביותר בתמחור נכס..

הטעות הגדולה ביותר בתמחור נכס

הטעות הגדולה ביותר בתמחור נכס.
ישנן כמה טעויות נפוצות בתמחור של נכס למכירה, כגון: התייחסות רק למחיר בלי שאר הפרמטרים כמו: תנאי תשלום ופינוי, תמחור על סמך קשר רגשי לנכס או תמחור על פי נכסים אחרים שעומדים באזור ולא נמכרים.

לכתבה המלאה »
אז מה באמת מחיר הבית שלי.

אז מה באמת מחיר הבית שלי?

מה באמת מחיר הבית שלי?
חשוב לתמחר נכון את הנכס. לא לקבוע מחיר גבוה מידי, שיגרום להברחת לקוחות ולא מחיר נמוך מידי, שיגרום להרגשת פספוס של המוכרים.
מומלץ להתייעץ עם מתווכי נדל”ן מקומיים ולבקש הערכת נכס.

לכתבה המלאה »

נכסים מועדפים

      אין נכסים מועדפים