לפחד מהפחד?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

לפחד מהפחד?

השבוע עשיתי קניות של בגדים, נעליים וכו’ וגיליתי על עצמי שיש חנויות שאני חושש להיכנס אליהם בגלל מוכר או מוכרת מפולפלים מידי שיגרמו לי בסוף לקנות בלי שאני סגור על עצמי.

ושאלתי את עצמי: למה זה ככה? מדוע אני לא יכול להגיד מתאים לי או לא מתאים לי? למה אני מרגיש אי נעימות לפעמים לצאת מהחנות בלי לקנות?

עם השאלות האלה נכנסתי ל-2 חנויות שחששתי להיכנס אליהן עד היום. בחנות הראשונה היה מוכר צרפתי כל כך נעים וכל כך נחמד שלא נותן לך ללכת בלי לקנות. אבל הרגשתי שהוא מוכר לי את מה שטוב לו ולאו דווקא את מה שטוב לי. כשאמרתי לו שלא מצאתי ותודה על השרות, הוא עשה פרצוף נעלב, והרגשתי שאם אני לא יוצא הוא יתפוס אותי בשרוול ולא ייתן לי לצאת. אופס, הפחד היה מוצדק.

בחנות השנייה הייתה מוכרת נחמדה שפשוט יצאה מגדרה כדי שאהיה מרוצה. נתנה לי ספייס כשרציתי, עזרה לי כשביקשתי וכל פעם שהיא ראתה שאני לא שלם עם הקנייה אמרה לי שהיא לא מוכנה למכור לי ככה.

התגברתי על הפחד וקיבלתי חנות מעולה, שירות שמתאים לי ומחירים שהולמים את מה שקניתי. אופס, כאן הפחד לא היה מוצדק והפסדתי חנות מדהימה מתחת לאף במשך כמה שנים.

בסופו של דבר אנחנו חיים בישראל וכל אדם ממוצע עבדו עליו כבר עשרות פעמים עד שהוא איבד את האמון באנשי מכירות.

לפחד מהפחד?

הבנתי, שלי באופן אישי קשה שלא לשלם למישהו על מאמץ שהוא עושה, וכאשר התאמתי את זה לעבודה שלנו – סוכני הנדל”ן – ראיתי שהרבה פעמים אנו עושים מאמץ רב, אך ללא תוצאה סופית. אבל אני רואה בעבודה של המשרד שליחות. ההרגשה שעזרתי לאדם להחליט לגבי הרכישה של חייו לא יורדת לטמיון ולקוח מרוצה הוא שגריר ללקוחות נוספים.

מי שמכיר או התנסה בעבודה עם המשרד שלי יודע שהשירות שלנו הוא מותאם ללקוח, אבל האמינות היא קולקטיבית. יש יותר מידי פעמים שאמרתי לזוג צעיר לא לקנות דירה שרצה, כי המשכנתא בעוד כמה שנים תהיה מעבר ליכולות שלו, או שהדירה פחות תתאים להם בגלל משהו שאמרו לי בפגישה הראשונה.

לפי מה שאני רואה יום יום, חוזרים אלינו כל הזמן לקוחות שעבדו דרכינו בעבר או שקנו / מכרו דרכינו ורוצים לעשות את התהליך הזה איתנו מחדש. דבר זה מעיד על לקוח מרוצה.

 אני לא רוצה שמישהו יפסיד את ההזדמנות לקנות דירה בגלל פחד מאנשי מכירות חלקלקים שימכרו לו או יבלבלו אותו או ילחצו אותו לקיר. אני מזמין אתכם לנסות אותנו. תפקידנו הוא להפיג את החששות ולאפשר לכם לקבל את ההחלטה שמתאימה לכם. אל תחששו אם בסוף תחליטו לא לקנות או לקנות באופן עצמאי, זה חלק מהותי מהעבודה שלנו וזה בסדר.

אנחנו רואים בזה זכות לשרת אתכם בהחלטה של חייכם וזה המסר שעובר לעובדים בכל הדרגות.

מוכרים או קונים דירה באריאל?

רוצים לדעת כמה הדירה שלך שווה?

הערכת שווי נכס, ללא התחייבות וללא עלות עם הצוות המוביל בתחום הנדל"ן באריאל והסביבה
בלחיצה על "שליחה" אני מאשר קבלת דיוורים ופרסומות ואני מסכים

מאמרים נוספים

להפוך סיוט למתנה

איך להפוך סיוט למתנה?

איך להפוך סיוט למתנה?
אפשר להפוך את תהליך חיפוש הדירה לחוויה. זה הזמן לעצור ולשאול שאלות, לחשוב מה חשוב לנו באמת ועל מה נוכל להתפשר, ובכך להיות האדריכלים של חיינו.

לכתבה המלאה »
בית חדש מול בית יד שנייה – מה עדיף?..

בית חדש מול בית יד שנייה – מה עדיף?

בית חדש מול בית יד שנייה – מה עדיף?
אם אתם חושבים על רכישה של בית, אחת ההתלבטויות הראשונות היא האם לרכוש דירה חדשה או דירה יד שנייה. מתווך מהימן והגון יעזור לך להעריך את היתרונות והחסרונות בכל סוג של נכס ויסייע לך לאתר דירה או בית אשר יתאימו לציפיותיך ולצרכיך.

לכתבה המלאה »

נכסים מועדפים

      אין נכסים מועדפים